کارگاه­های آموزشی حقوقی

جایگاه و نقش قوانین حقوقی در لحظه لحظه­ی زندگی ما قابل لمس است. امروزه با پیشرفت­های جوامع مدنی، مانند بسیاری از مهارت­های فردی و اجتماعی دیگر لزوم یادگیری قوانین حقوقی بیش از پیش احساس می­گردد.در همین راستا و همسو با سیاست­های مؤسسه، مرکز حقوقی و داوری سروش عدل اقدام به برگزاری کارگاه­های آموزشی حقوقی در زمینه­های مختلف نموده است. با ما همراه باشید.

مرکز حقوقی و داوری سروش عدل، برگزارکننده ی کارگاه­های آموزشی با سبکی متفاوت

امروز بسیاری از افراد به این باور رسیده اند که آشنایی و شناخت قوانین به آنها قدرت و اعتماد به نفس بالایی می بخشد و در روابط شخصی و اجتماعی خود بهتر می­توانند حقوق خود را بشناسند و از آن دفاع کنند. باید بگوییم که آگاهی از قوانین و مهارت­های حقوقی صرفا مختص به وکلا و کارشناسان حقوقی نیست و عامه­ی مردم این حق را دارند که با قوانین کشور خود شوند و حقوق خود را بشناسند. البته در شرایط کنونی با توجه به توسعه و تحولات امکانات آموزشی ،پیشرفت­های تکنولوژی و گسترش وسایل ارتباطات جمعی ، آگاهی­ها و مهارت­های حقوقی افراد به طرز چشمگیری افزایش یافته است.

در کنار حجم زیادی از کتب حقوقی موجود و فایل­های آموزشی و اینترنت ، دوره­ها و کارگاه­های آموزشی حقوق یکی از بهترین گزینه­ها برای افرادیست که می­خواهند مهارت­های حقوقی خود را ارتقا دهند و بر دایره­ی معلومات حقوقی خود بیفزایند.

شاید فکر کنید آموزش امری تخصصی است و کمتر شنیده باشید که موسسه­های حقوقی اقدام به برگزاری کارگاه­های آموزشی کرده باشند اما مرکز حقوقی و داوری سروش عدل اولویت فوق العاده­ای برای آموزش و تعلیم قائل است و با در نظر گرفتن متفاوت­ترین و نوین ترین روش­های آموزشی یکی از بهترین­ها در زمینه­ی برگزار­کننده­ی کارگاه­های آموزشی و کلاس­های کاربردی حقوق می­باشد.

این کارگاه­های آموزشی در زمینه­های تخصصی حقوقی مختلفی برگزار می­شوند و علاوه بر حقوقدانان و دانشجویان حقوق ، امکان شرکت در این کلاس­ها را برای عامه­ی مردم فراهم کرده ایم.

در کارگاه­های آموزشی حقوق چه می گذرد و چه تخصص هایی می توان فراگرفت؟

در توضیحی کوتاه بد نیست بدانید کارگاه­های آموزشی حقوق دوره­های کوتاه مدت فشرده­ای هستند که با تمرکز بر آموزش صحیح و کاربردی اصول و مهارت­های حقوقی برگزار می­شوند.

در این کارگاه­های آموزشی موضوعات متنوع زیادی برای انتخاب خواهید داشت ؛ از جمله کارگاه های آموزشی حقوقی که مرکز حقوقی و داوری سروش عدل اقدام به برگزاری آن کرده است می توان از موارد زیر نام برد:

برگزاری کارگاه­های آموزشی داوری

برگزاری کارگاه­های آموزشی نحوه ی تنظیم قراردادهای تجاری بین المللی

برگزاری کارگاه­های آموزشی تنظیم قراردادها در امور ملکی

و برگزاری بسیاری کارگاه­های آموزشی دیگر در زمینه­ی حقوق. برای کسب توضیحات تکمیلی بیشتر و آگاهی از زمان و نحوه­ی ثبت نام در کلاس­های ما می­توانید با تیم کارشناسان آقای وکیل در ارتباط باشید.

بد نیست بدانید پس از گذراندن هر کدام از کارگاه­های آموزشی آقای وکیل با اعطای مدرک رسمی و مورد تایید وزارت علوم کارگاه حقوقی شما به پایان خواهد رسید.

همانطور که پیشتر عنوان کردیم باز هم می­گوییم که شرکت در این دوره­های حقوقی برای تمامی افراد آزاد است و علاوه بر حقوقدانان و دانشجویان، هر فرد علاقه مند به حوزه­ی حقوق می­تواند با هزینه­ای مناسب در این ورکشاپ­های حقوقی شرکت نماید.

یادگیری هر مهارتی در زندگی یک گام مثبت رو به جلوست. در دنیایی که پایه و اساس  تمامی روابط و ارتباطات آن بر مبنای  قوانین حقوقی شکل گرفته، برگزاری کارگاه­های آموزشی کوتاه مدت و تخصصی برای فراگرفتن اصول حقوقی قطعا از اهمیت خاصی برخوردار خواهد بود. اگر می خواهید متفاوت باشید و متفاوت فرا بگیرید با تیم ما در مرکز حقوقی و داوری سروش عدل در ارتباط باشید.