آنچه که باید درباره مرکز حقوقی و داوری سروش عدل بدانید :

امروزه به دلیل پیشرفت جوامع بشری در اموری همچون تکنولوژی و استفاده از فناوری و همچنین توسعه ارتباط میان جوامع و به تبع آن توسعه تجارت میان آن ها با کمی مسامحه می شود گفت همان طور که سبک زندگی افراد و نوع اشتغال و تجارت آن‌ها دچار تحول و دگرگونی شده، حقوق حاکم بر روابط و معاملات آنها نیز دستخوش تحولات شده است.

این تحولات به گونه‌ای است که در کشور ما هم قانون گذاران  اخیرا ناگزیر به تصویب قوانین مختلف اعم از حقوقی و کیفری بوده اند.

به همان میزانی که در تصویب قوانین شاهد تحول هستیم در نوع ارائه خدمات حقوقی نیز شاهد تغییر و دگرگونی بوده که در ادامه به این موضوع بیشتر می پردازیم.

نحوه شکلگیری مرکز حقوقی و داوری سروش عدل:

تقریبا در سال 1394 بود که چند نفر نخبه حقوقی تصمیم به تاسیس یک مرکز حقوقی و داوری گرفته و مقدمات انجام این کار را فراهم می کنند.

حدود 1 سال بعد از انجام این فعالیت‌ها بود که موفق به تاسیس مرکز حقوقی و داوری سروش عدل شده و این خود شروع داستان این موسسه است.

بله در سال 1395 بود که این مرکز فعالیت خود را آغاز می‌کند.

امروزه به دلیل گسترش مشکلات حقوقی میان افراد، وکلا و موسسات حقوقی فراوانی جهت ارائه خدمات پا به عرصه فعالیت گذاشته اند.

مرکز حقوقی و داوری سروش عدل با درک تغییر در نوع ارائه خدمات حقوقی و همچنین تخصصی شدن رشته‌های مختلف حقوقی با تعیین و بکارگیری دپارتمان‌های تخصصی و همچنین ارائه خدمات متنوع حقوقی از جمله طرح وکیل همراه دست به تحولی مدرن در نوع اداره و ارائه خدمات حقوقی به موکلین عزیز زده است.

این مرکز شعار خود را دادخواهی قرار داده و در جهت نیل به این هدف دست به نوآوری‌های بسیاری زده که در ادامه شما را با این نوآوری‌ها و خدمات متنوع بیشتر آشنا خواهیم کرد.

رشد و توسعه مرکز:

بعد از گذشت چند سال از فعالیت‌های مرکز حقوقی و داوری سروش عدل این مرکز به چنان بلوغی دست یافته است. که با بکارگیری بیش از 100 وکیل متخصص و مجرب و همچنین با همکاری مداوم با قضات بازنشسته که به امر وکالت اشتغال دارند. و به کارگیری ایشان در قالب عضویت در کمیسیون‌های تخصصی  در دپارتمان مربوطه علاوه بر اینکه موجب بهبود خدمت رسانی به شما عزیزان شده است. و همچنین به اجرایی شدن طرح وکیل همراه در موضوعات مختلف حقوقی، کیفری، خانواده و  ملکی نیز کمک شایانی کرده است.

مرکز حقوقی و داوری سروش عدل با دارا بودن شعبات مختلف از جمله شعبه قم و تهران و مازندران سیاست کلی و هدف گذاری خود را ارائه خدمات به سراسر میهن عزیزمان قرار داده است.

این مرکز با بکارگیری متد روز دنیا در زمینه اداره موسسات حقوقی و ارائه خدمات نوین حقوقی به شما  مشتریان محترم همواره در راه رشد و توسعه خود حرکت می‌کند.

چرا سروش عدل را انتخاب کنیم؟

همانگونه که مطرح شد این مرکز با تعیین سیاست گذاری‌های کلی و چیدمان دقیق اهداف و داشتن برنامه عملی برای دستیابی به این اهداف و داشتن مزایای بسیار مانند نگینی در میان موسسات حقوقی در ایران می‌درخشد.

در ادامه به بیان چند مزیت که بر خلاف بسیاری از موسسات حقوقی، سروش عدل از آن‌ها برخوردار است می‌پردازیم:

  • دارا بودن دپارتمان‌های تخصصی متشکل از وکلای مجرب و متعهد و قضات بازنشسته که در قالب کمیسیون‌های تخصصی به فعالیت می‌پردازند.
  • ارائه گزارش هفتگی از روند پرونده به موکل
  • ارائه مشاوره 24 ساعته به موکلین محترم
  • اعطای وام به موکلین که یکی از مزایای عضویت در باشگاه مشتریان به شمار می‌آید.
  • اجرایی کردن طرح وکیل همراه که به صورت تخصصی به وکیل همراه حقوقی، تجاری،کیفری،خانواده و ملکی تقسیم می‌شود.
  • دارا بودن آمار 90 درصدی کسب موفقیت در پرونده‌های ارجاعی به مرکز
  • برگزاری کارگاه‌های آموزشی تخصصی و کاملا کاربردی مناسب اشخاص عادی و شرکت‌های تجاری و حقوقدانان محترم در موضوعاتی همچون: داوری،نحوه تنظیم قرارداد‌های تجاری بین المللی، موارد کاربردی در باب ملک و غیره
  • به جای اینکه پرونده خود را به یک وکیل واگذار کنید که ممکن است از درصد خطای بالایی برخوردار باشد. از طریق مرکز حقوقی و داوری سروش عدل ،پرونده خود را با هزینه یک وکیل به چند وکیل متخصص و متعهد بسپاریم. تا مورد ارزیابی حقوقی تخصصی قرار گیرد و به صورت کاملا علمی و مطابق با واقعیات موجود در رویه قضائی دادگاه‌ها هر چه زودتر پرونده به نتیجه مطلوب رسیده و قواعد بازی به نفع شما تغییر یابد.

به جای آن که تنها یک وکیل اختیار کنید و ضمانت اجرای انجام تعهداتش یک وکالتنامه باشد از طریق اخذ وکیل همراه مرکز حقوقی و داوری سروش عدل ضمانت اجرای انجام تعهدات وکیل را اعتبار یک موسسه قرار دهید.

علی ساور علیایی

مدیریت مرکز حقوقی و داوری سروش عدل

علی ساور علیایی

مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره مرکز حقوقی سروش عدل

سوابق تحصیلی:

کارشناسی ارشد جامعه شناسی

کارشناسی ارشد فقه و مبانی حقوق

دانشجوی دکترای حقوق عمومی

سوابق اجرایی:

مدیر کل موسسه مالی و اعتباری در سه استان تهران،قم،اصفهان به مدت ۵ سال

مدرس دانشگاه

مشاور حقوقی دانشگاه آزاد

مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره مرکز حقوقی سروش عدل از سال ۱۳۹۴ تاکنون

کتب تالیفی:

نکات طلایی حقوق جزا

بی سوادی حقوقی

ذهنت را در آغوش بگیر

سیر تا پیاز قانون چک