مشاوره حقوقی، گامی مطمئن تر در دنیای تجارت

تجارت قدرت ریسک زیای می طلبد و شما قدم در راهی می گذارید که در سرتاسر آن قوانین پیچیده و ناشناخته قرار گرفته است. قوانینی که ممکن است همیشه به نفع شما نباشند ولی با حضور یک وکیل تجاری با تجربه و ارائه ی مشاوره حقوقی لازم در زمینه ی بسیاری از مسائل و قراردادهای تجاری می توانید از بروز اختلافات حقوقی زیادی جلوگیری کنید و مطمئن تر و قدرتمند تر تصمیم بگیرید. با گروه وکلای مرکز حقوقی و داوری سروش عدل، حضوری متفاوت در دنیای تجارت داشته باشید.


داوری حقوقی از مواردی است که در بسیاری از دعاوی تجاری می تواند راه حل خوبی برای پایان دادن به اختلافات باشد.

وکیل تجاری، حامی حقوقی مذاکرات تجاری شما

هر فردی که دارای پروانه ی وکالت پایه یک دادگستری باشد می تواند دعاوی تجاری را بر عهده بگیرد اما وکیل تجاری با ارائه ی نظریات تخصصی تر و تجربه ای بیشتر، بهتر می تواند در چنین شرایطی پرونده را پیش ببرد و حامی تمام و کمال حقوق موکل خود باشد.

وکیل تجاری تبحر و تجربه ی زیادی در حیطه ی دعاوی تجاری دارد و با اشراف کامل بر احکام قانونی تجارت در ایران حتی می تواند در پرونده های بین المللی هم از حقوق موکل خود دفاع کند. او با پروسه ی دادرسی دعاوی تجاری، آشنایی کامل دارد و می داند که چگونه باید از قوانین موجود به نفع موکل خود استفاده کند.

دعاوی مربوط به اسناد تجاری، تنظیم اساسنامه ی شرکت ها، طرح دعاوی ورشکستگی، ارائه ی مشاوره حقوقی برای مدیران شرکت های تجاری، اختلافات مالی شرکاء ، تنظیم انواع قراردادهای تجاری و بسیاری موضوعات دیگر از جمله مواردی هستند که در حیطه ی اختیارات و تخصص وکیل تجاری قرار می گیرد.

وکیل تجاری از تحلیل حقوقی بالایی در زمینه ی قوانین تجارت برخوردار است.

باید این نکته را در نظر داشت که آگاهی افراد از قوانین تجارت کافی نیست و وکیل تجاری استنباط و درک بهتر و درست تری از مفاهیم قانونی می تواند داشته باشد آن هم در شرایطی که با گسترش مناسبات و روابط تجاری افراد، دعاوی تجاری مختلفی مطرح می شود و اینجاست که نیاز به حضور وکیل تجاری بیش از پیش احساس می گردد. برای ارائه ی مشاوره حقوقی تخصصی در زمینه ی قوانین تجارت ایران و همچنین طرح دعاوی تجاری می توانید با ما در مرکز حقوقی و داوری سروش عدل در ارتباط باشید.