اولین نمایشگاه اختصاصی اوراسیا در ایران

با حضور بازرگانان ، تولیدکنندگان ، کارآفرینان و مدیران ارشد کشورهای عضو شامل : روسیه ، ارمنستان ،  بلاروس ، قزاقستان ، قرقیزستان و ایران .

فرصتی ایده آل برای دستیابی به بازار اقتصادی جدید و بالقوه

این نمایشگاه با حمایت وزارت صنعت معدن و تجارت و همت سازمان توسعه تجارت و شرکت‌ سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران با هدف تسهیل تجارت و ایجاد بازار مشترک در مرزهای اوراسیا برنامه ریزی گردیده است.

نمایشگاه اختصاصی اوراسیا در حوزه‌های صنعت ، انرژی ، نفت و گاز ، پتروشیمی ، تجهیزات پزشکی ، نساجی ، تکنولوژی ، کشاورزی ، مواد غذایی ، حمل و نقل ، عمران ، صنایع‌دستی و خدمات در فضای حرفه‌ای نمایشگاهی و بین المللی با تجار و بازرگانان کشورهای عضو آسیا برگزار می گردد .

مرکز حقوقی و داوری بین‌المللی سروش عدل در نمایشگاه اوراسیا میزبان شما خواهد بود .

مرکز حقوقی بین المللی سروش عدل با همکاری  شرکت های خارجی، دفاتر حقوقی بین‌المللی و وکلای بین المللی به شما کمک می کند تا مناسبات تجاری بین‌المللی خود را از ابتدا تا انتها به مسیر درست حقوقی رهنمون ساخته و با کمترین معضلات مواجه شده و بیشترین منفعت را از تعاملات تجاری بین‌المللی خود به دست آورید. تیم حقوقی سروش عدل با ارائه خدمات ممتاز در حوزه های تجاری بین‌المللی به بنگاه های تجاری اطمینان می دهد که حقوقشان به بهترین وجه تضمین خواهد شد.

آدرس غرفه : محل دائمی برگزاری نمایشگاه های بین المللی – سالن 40 – غرفه 2