مشاوره حقوقی و تجاری در سرمایه گذاری،  به سبک حرفه ای ها شروع کنید.

سرمایه­گذاری روشی است که می­تواند بسیاری از متغیرهای اقتصادی را تحت تاثیر خود قرار دهد. از این رو در بسیاری از کشورهای دنیا عاملی برای رشد و توسعه ی اقتصادی شناختی می­شود و دریچه ای رو به دیگر نظام های اقتصادیست تا بتوان به شکل بهتری از ماهیت پویای آن بهره برد. مشاوره های حقوقی و تجاری مرکز حقوقی و داوری سروش عدل به شما کمک می­کند تا قدرتمند­تر و حرفه ای تر شروع کنید. با آقای وکیل همراه باشید.

مشاوره حقوقی و تجاری در سرمایه گذاری، راهکاری برای حمایت های قانونی بیشتر

سرمایه­گذاری موفق، ترکیبی از سنجش شرایط در کنار به کارگیری درست قوانین است. نوعی مشارکت اقتصادی که منجر به افزایش تولید، افزایش درآمد، افزایش اشتغال، کاهش نرخ بیکاری و در یک کلام به عنوان یک تحول اقتصادی سازنده و مولد ثروت شناخته می­شود. این واژه بیشتر برای مشارکت های اقتصادی به کار می­رود اما اوراق قرضه، سهام عادی، صندوق های مشترک، خرید و فروش طلا و ارز و در یک نگاه کلی هرگونه نقل و انتقال ثروت و سرمایه ی اشخاص، سرمایه­گذاری نامیده می­گردد. این بخش داخلی سرمایه­گذاری بود.

اما به منظور حمایت و توسعه ی سرمایه­گذاری خارجی در ایران، در 19 اسفند 1380 قانون تشویق و حمایت سرمایه گذاری خارجی به تصویب مجلس شورای اسلامی رسید و به طور رسمی تحت حمایت قانون گذار قرار گرفت. هدف اصلی این قانون تسهیل روند سرمایه­گذاری خارجی در ایران است.

سرمایه می­تواند به شکل سرمایه­ی مالی، انسانی یا فیزیکی در نظر گرفته شود و سرمایه­گذاری عاملی برای تعامل کشورهای در حال توسعه با کشورهای پیشرفته­ی اقتصادی شناخته می­شود.

این نمایی گذرا از تعریف سرمایه­گذاری بود اما یک نکته ی اساسی در این میان وجود دارد؟ سرمایه­گذاری پروسه ای پیچیده همراه با هزاران نکته­ی حقوقی است که تعهدات و مسئولیت های زیادی را برای ما به همراه خواهد داشت. از طرفی ثروت و سرمایه­ی ما وارد چرخه­ی ریسک­پذیری می­شود که همه چیز آن غیرقابل پیش بینی است. اما به نظر شما راهکار چیست؟ مشاوره حقوقی و تجاری در سرمایه­گذاری.

مشاوره حقوقی و تجاری مرکز حقوقی و داوری سروش عدل در امر سرمایه­ گذاری

سرمایه­ گذاری مشارکتی پر­­ریسک و پر­سود شناخته شده و با پیچیدگی های حقوقی زیادی همراه می­باشد که در نهایت یا با موفقیت همراه است یا به شکست منجر می­گردد. شکستی که در بسیاری از موارد از عدم آگاهی­ های حقوقی افراد ناشی می­شود و تمامی سرمایه و زمان شما در معرض خطر قرار می­گیرد. رشد پول با حداقل ریسک و بالاترین نرخ سود تعریفی از یک سرمایه­گذاری موفق است.

به همین منظور مرکز حقوقی و داوری سروش عدل تیمی برگزیده و باتجربه از متخصصان حقوق تجارت را در نظر گرفته تا با ارائه ای کارآمد از راهنمایی ها و مشاوره های حقوقی و تجاری در سرمایه گذاری، شما را نسبت به قوانین موجود در این زمینه آگاه کرده و با پیگیری و نظارت مستمر در کنار شماست تا به بهترین نتایج دست یابید. فراموش نکنید که داوری هم از دیگر گزینه هایی است که با کمک متخصصان تیم حقوقی آقای وکیل در اختیار خواهید داشت.

مشاوره های حقوقی و تجاری در سرمایه­گذاری توسط تیم تخصصی مرکز حقوقی و داوری سروش عدل برآیندی از تجربه و تخصص است که با رویکردی جامع و متفاوت بر قراردادهای سرمایه گذاری شما نظارت می­کند و با پیگیری های مستمر همراه شماست تا همیشه زیر چتر قانون باشید. انتخاب های درست شما در شرایط دشوار است که موفقیت­های شما را رقم میزند. انتخاب هایی به سبک آقای وکیل.